Hrdinové světa zvířat: Příběhy, které se skutečně staly

Hrdinové světa zvířat: Příběhy, které se skutečně staly - Ben Lerwill | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ben Lerwill
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinové světa zvířat: Příběhy, které se skutečně staly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrdinové světa zvířat: Příběhy, které se skutečně staly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Lerwill. Číst Hrdinové světa zvířat: Příběhy, které se skutečně staly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co si vybavíte, když se řekne království zvířat? Možná lva ladně se plížícího savanou, možná velrybu vynořující se z modravých vln oceánu. Možná štěňátko schoulené ve vašem klíně nebo orla kroužícího nad horskými štíty. Možná lišku či žábu, paviána nebo medvěda, roztomilou želvičku nebo děsivého tygra. Příroda je plná úžasných tvorů a my máme to štěstí, že s nimi sdílíme jednu planetu. Na světě žije více než milion známých živočišných druhů, od nejmenších breberek v bahnitých loužích až po úctyhodné vládce džungle, a každý z nich je fascinující. Některá zvířata mají ale ještě něco navíc: podílejí se na převratných objevech, přinášejí nám důležité poznatky o světě, nebo dokonce zachraňují lidské životy. Taková se pak nesmazatelně zapisují do historie. Tato kniha vznikla na počest padesáti nejznámějších a nejnezapomenutelnějších zvířat všech dob a jejich pozoruhodných životů. Všech padesát příběhů, které si v ní přečtete, se skutečně stalo. Některé vás rozesmějí, některé přimějí k zamyšlení, ale všechny ukazují, jak umějí být zvířata statečná, inteligentní a báječná! Mnozí hrdinové našich příběhů vykonali velké věci, a jejich zásluhy jsou proto hodné naší vděčnosti.


... Hrdinové světa zvířat Podtitul: Příběhy, které se skutečně staly Příroda je plná úžasných tvorů a my máme to štěstí, že s nimi sdílíme jednu planetu ... Rušička zvířat - Chci.cz ... . Hrdinové světa zvířat: Příběhy, které se skutečně staly Ben Lerwill Nakladatelé: Ella & Max , Presco Group 2019 Všech padesát příběhů, které si v ní přečtete, se skutečně stalo. Některé vás rozesmějí, některé přimějí k zamyšlení, ale všechny ukazují, jak umějí být zvířata statečná, inteligentní a báječná! Mnozí hrdinové našich příběhů vykonali velké věci, a jejich zásluhy jsou proto hodné naší vděčnosti. Taková se pak nesmazatelně zapisují do historie. Tato kniha vznikla na počest padesáti nejznámějších a nejnezapomenutelnější ... Hrdinové světa zvířat - Příběhy, které se skutečně staly ... ... . Taková se pak nesmazatelně zapisují do historie. Tato kniha vznikla na počest padesáti nejznámějších a nejnezapomenutelnější...SOUVISEJÍCÍ KNIHY