Když Chaplin potkal Buriana

Když Chaplin potkal Buriana - Ondřej Suchý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Suchý
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když Chaplin potkal Buriana.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když Chaplin potkal Buriana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Suchý. Číst Když Chaplin potkal Buriana Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celosvětový zájem o Chaplinovu osobnost je neutuchající, každý rok vycházejí nové knihy jeho životopisců, přátel či filmových historiků a jeho podobizna se objevuje na pamětních mincích, poštovních známkách a suvenýrech všeho druhu. Tato kniha se snaží zmapovat Chaplinův fenomén ve vztahu k českému prostředí. Co se ví o Chaplinových pracovních vztazích s českými umělci nebo o jeho téměř ročním milostném vztahu s Češkou z Mariánských Lázní? Kdy a jestli vůbec pobýval Chaplin na našem území? Jak to bylo s Janem Werichem a jak probíhala schůzka Chaplina s Vlastou Burianem a jeho ženou Ninou na Francouzské riviéře? Na tyto a řadu dalších otázek odpovídá vyprávění z pera oblíbeného autora, plné zajímavostí a podrobností ze života tehdejší doby.


...Chaplin potkal Buriana Autor: Suchý, Ondřej Nakladatel: Brána EAN: 9788076178342 ISBN: 978-80-7617-834-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Když Chaplin potkal Buriana - Trh knih - můj ... ... . vydání) ... Když Chaplin potkal Buriana Autor: Suchý, Ondřej Nakladatel: Brána EAN: 9788076178359 ISBN: 978-80-7617-835-9 Popis: Elektronická kniha, 152 stran, bez zabezpečení DRM, 13,3 MB ePUB, 21,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Knihu Když Chaplin potkal Buriana vydala Euromedia ve své edici Brána. Obal Veroniky Lahodné přitáhne oko na první pohled. Kniha se drží skvěle v ruce. A, jak již rečeno, ještě lépe se čte. Petr Adler. Pošli e-mailem. Verze pro tisk. Diskuse. Sdílení čl ... Když Chaplin potkal Buriana - Ondřej Suchý | Knihy Dobrovský ... . Obal Veroniky Lahodné přitáhne oko na první pohled. Kniha se drží skvěle v ruce. A, jak již rečeno, ještě lépe se čte. Petr Adler. Pošli e-mailem. Verze pro tisk. Diskuse. Sdílení článku. Akční letáky. Všechny akční letáky na jednom místě! Hledáte Kdy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY