Nic není svaté

Nic není svaté - Dennis Lehane | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dennis Lehane
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nic není svaté.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nic není svaté ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dennis Lehane. Číst Nic není svaté Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krásná mladá žena zničená žalem zmizela beze stopy. Stejně tak detektiv najatý, aby ji našel. A rovněž spousta peněz. Na scénu ale vstupují ostřílení soukromí detektivové Patrick Kenzie a Angela Gennarová. Pocházejí z drsných ulic bostonské čtvrti Dorchester a mají více přátel na odvrácené straně zákona než na té správné – v čele s psychopatem se zálibou ve výbušninách Bubbou Rogowskim. Viděli a přežili takřka všechno, ale nový případ je přivádí na neprobádané území, kde není nic svaté. Na území lží a korupce, kde věřit komukoliv může znamenat smrt a každý krok může být poslední. Strhující příběh tentokrát zavede čtenáře ze známého prostředí Bostonu na exotickou Floridu. Dokážou Angela a Kenzie proniknout skrz spletitou síť lží obklopující svět těch opravdu bohatých a mocných? A jsou vůbec na takové odhalení připraveni? V sázce je tentokrát mnohem víc než jen vyřešení záhadného případu… Dennis Lehane proniká v každém ze svých románů hlouběji do podstaty zla: od zkorumpovaných politiků, pedofilů, sériových vrahů, otců tyranů, černošských gangů až po vůdce sekt a psychopaty. Zároveň se v nich naplno projevuje autorův svébytný styl, ve kterém se drsná škola spojuje s osobní existencionální výpovědí. Lehane se noří do prostředí městských gangů, rasových bojů, politiky a ušmudlaných lidských osudů – aniž by se v těchto motivech utopil a přestal psát strhující thrillery. Jeho knihám lze propadnout velmi snadno. Za čtivým stylem, napínavým dějem a kousanci cynického humoru se totiž skrývá ošklivá pravda o světě kolem nás, která vnímavému čtenáři nedá usnout. Autor excelentních románů Tajemná řeka, Prokletý ostrov a Sbohem, baby tak znovu potvrzuje, že na poli detektivního thrilleru nemá prakticky žádnou konkurenci.


...r releases, reviews, credits, songs, and more about Bukasový Masív - Nič Nám Není Svaté at Discogs ... Nic není svaté - Dennis Lehane | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Complete your Bukasový Masív collection. View credits, reviews, tracks and shop for the 1998 CD release of Nič Nám Není Svaté on Discogs. Dirty Talking grind / Hulín Country: Czech Republic Album: Nic nám není svaté 2007 http://bandzone.cz/dirtytalking http://dirtytalking.mysteria.cz/index.php Nic jim není svaté: Evropská unie zneužila Vánoce na LGBTI a gender propagandu. Eurobyrokratů ... Nic neni svate lehane dennis | Sleviste.cz ... .php Nic jim není svaté: Evropská unie zneužila Vánoce na LGBTI a gender propagandu. Eurobyrokratům zdá se nic není svaté. Na propagaci LGBTI a gender ideologie dokonce zneužili i nejkrás-nější křesťanské svátky - Vánoce. Na kontroverzní činnost Evropské komise upozornila Kuffova strana KDŽP - Aliance za Slovensko, která jde ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY