Pouto stínu

Pouto stínu - Petra Machová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Machová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pouto stínu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pouto stínu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Machová. Číst Pouto stínu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jana podstoupí výcvik v hlubinách oceánu, aby se stala bojovnicí Tajemných. Ale ne všechno jde podle plánu. Ještě se nevzpamatovala z bitvy o Zarnu a její zvířecí já zmizelo. Nahradil ho strach a noční můry. Všechno se jí rozpadá pod rukama — přátelství, láska i životní cíl.Ani Lianea to nemá lehké. Věděla, že ji minulost jednou dostihne. Bude mít sílu s ní bojovat? A bude vůbec chtít?Jana a její přátelé zjistí, že nic není černobílé a že existují ještě děsivější stvůry než bestie.A dračí bohové pořád mlčí.


...outo stínu Přidat komentář. andrejci ... Pouto stínu | KNIHCENTRUM.cz ... . včera. První díl se mi líbil a tohohle jsme se bála. ... Pouto stínu ale naštěstí není jen o ní. Do řádu se kvůli Janě a Ondrovi přidává i Lianea z rodu tajemných Zelených ještěrů. Oficiálně je na výzvědné misi, aby zjistila co nejvíce o řádu Tajných, reálně se ale především bojí o své nové přátele. Diskuze - Druhý díl původní české young adult trilogie Dračí město. Jana podstoupí výcvik v hlubinách o ... Dračí město: Pouto stínu - Petra Machová | Databáze knih ... . Jana podstoupí výcvik v hlubinách oceánu, aby se stala bojovnicí Tajemných. Ale ne všech... Jana nastoupí do výcviku v akademii řádu Erëshan v hlubinách oceánu, aby se mohla stát bojovnicí Tajemných, vys...SOUVISEJÍCÍ KNIHY