Velká dětská Bible

Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lene Mayer-Skumanzová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká dětská Bible.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká dětská Bible ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lene Mayer-Skumanzová. Číst Velká dětská Bible Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny Špinkové. Knihu ocení děti a rodiče při samostatném i společném čtení doma. Ve školách, v církevních společenstvích i jinde díky ní lépe poznají základy evropské kultury. Stane se vhodným průvodcem pro ty, kdo toho o Bibli mnoho nevědí a hledají přiměřený text, který je do ní uvede. Radost z ní budou mít kmotři (a nejen oni) při hledání hodnotného dárku. Bible je čtení o velkém dobrodružství lidí a Boha – o jejich setkávání, míjení a opětovném přibližování. V biblických příbězích nacházíme sami sebe: svou lásku, naději a víru, strach, vášeň, touhu, zradu i důvěru. Vstupme do tohoto dobrodružství – stojí to za to!


...ětská Bible(Špinková Martina, Mayer-Skumanzová Lene) - Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem ... Recenze Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanz - Heureka.cz ... . Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny Špinkové. Sestřih z moc h ... Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanzová, Martina ... ... . Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny Špinkové. Sestřih z moc hezké adventní akce: 7. prosince 2019 v refektáři Dominikánského kláštera. Beseda a představení kižní novinky Velká dětská Bible, kterou vydalo na podzim 2019 ... Velká dětská Bible Martina Špinková, Lene Mayer...SOUVISEJÍCÍ KNIHY