Brána smrti

Brána smrti - Viliam Poltikovič | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Viliam Poltikovič
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Brána smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brána smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viliam Poltikovič. Číst Brána smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha rozvíjí stejnojmenný seriál České televize a dané téma zachycuje ve větší ploše. Jednotlivé poznatky a zkušenosti tu jsou v nezkráceném působivějším vyznění a nabízejí jiný pohled na smrt, než je běžné. Mezi stovkou osobností je i R. Moody, S. Grof, M. Stingl, F. A. Wolf, 14. dalajlama… Většina lidí má ze smrti strach, je to pro ni téma depresivní a schovává se před ní. Zde však poznáme, že lidé napříč historií i kulturami většinou pojímají život a smrt jako proměny našeho věčného bytí. K pokračování života po smrti se hlásí i mnozí moderní vědci a odborníci – zjišťují, že po smrti je to vlastně mnohem zajímavější… Zároveň v knize najdeme inspiraci, jak se vypořádat s odchodem blízkých, jak se připravit na vlastní smrt i jak vlastně žít.


...díl se zabývá definicí smrti z odborného pohledu a neuchopitelností smrti z našeho běžného nazírání ... Nitranská brána smrti : Detektivky, thrillery : Nejlepší ... ... . Poznáme pojetí smrti v pravěku a u tzv. přírodních národů v Amazonii, Austrálii, Papuy a Africe. Předkové vzdálení i blízcí Do pojetí smrti ve starověku ... Brána smrti nabízí divákům zcela jiný pohled na smrt, než je běžné. Většina lidí má ze smrti strach, je to pro ni téma depresivní, a schovává se před ní. V seriálu však poznáme, že lidé napříč historií i kulturami většinou pojímají život a smrt jako ... Via Ferrata Vodní brána u Semil, Zajištěná cesta,Lezení ... ... . V seriálu však poznáme, že lidé napříč historií i kulturami většinou pojímají život a smrt jako proměny věčného bytí. Záznam z vystoupení režiséra duchovních filmů a cestovatele Viliama na 17. Gošárně. Ukázky z nových Viliamových filmů, rozhovor a beseda na téma psychospirituáln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY