Kronika zániku Evropy

Kronika zániku Evropy - Vlastimil Vondruška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika zániku Evropy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kronika zániku Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Kronika zániku Evropy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Kniha je rozdělena na dvě části. První díl nazvaný „Jak to celé začalo“ popisuje léta 1984 – 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy.Druhý díl „Jak by to celé mohlo skončit“ modeluje formou utopie jeden z možných vývojů společnosti po roce 2020, který by mohl vést až k zániku evropské civilizace. Zakladatel rodu Adam Wagner, sociolog a odborník na Orwellovo dílo, předvídá budoucí rozpad západoevropské demokracie, a proto s členy rodiny a přáteli budují malé chráněné sídlo, za jehož hradbami se hodlají bránit, až dojde k sociálnímu rozvratu, hospodářské krizi a bojům o přežití.


...ypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace ... Vlastimil Vondruška: Pryč s korektností, na rozdíl od ... ... . Kniha je rozdělena na dvě části. První díl nazvaný „Jak to celé začalo" popisuje léta 1984 - 2019 a vychází z... Kronika zániku Evropy (1984-2054) Jedinečný román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Kronika zániku Evropy (1984-2054) Jedinečný román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Román je rozdělen na dvě části. První nazvaná „Jak to celé začalo" popisuje lé ... Kronika zániku Evropy | Moba Knihy ... . Román je rozdělen na dvě části. První nazvaná „Jak to celé začalo" popisuje léta 1984 - 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy. Kniha Kronika zániku Evropy: 1984-2054 Přidat komentář. Zavulonis. dnes. Kniha byla opravdu čtivá,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY