Řeka života a smrti

Řeka života a smrti - Cchaj Ťün | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cchaj Ťün
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeka života a smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řeka života a smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cchaj Ťün. Číst Řeka života a smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je schopný, oblíbený, obdivovaný. A najednou je jedné deštivé noci roku 1995 mrtvý. Středoškolský učitel Šen Ming vede v Šanghaji poklidný a úspěšný život, dokud smrt jeho studentky nerozpoutá sérii nešťastných událostí vedoucích až k jeho smrti. Počet vražd ovšem i potom neustále narůstá, policie bezmocně tápe, a přestože nikdo nepochybuje, že mezi vraždami existuje pojítko, řešení proklouzává všem mezi prsty. Kdo zavraždil Šen Minga? Kdo připravil o život jeho studentku, snoubenku a řadu přátel? Když začne šest let po Šen Mingově smrti v jednotlivých případech figurovat malý chlapec, který sotva nastoupil do školy, všichni se jen obdivují jeho bystrosti a vědomostem. Někdy je zkrátka snadnější uvěřit, že náhody a zázraky existují. Převtělování, další životy... to jsou přece všechno jenom babské povídačky. Nebo snad ne?


...(čti: Ipiros) je krajem vody. Čisté, životodárné a jiskřivé ... Řeka smrti - приключения ... . O váš obdiv tu s mořem soupeří jezera a řeky. Ta nejvýznamnější z nich, řeka života a smrti, nese už tisíce let jméno Acheron.Tok Acherontu se několikrát stáčí po své délce a kvůli neprostupným horám není možné prozkoumat ho celý najednou. Dlouho si uchovával své tajemství. Řeka života a smrti. Cchaj Ťün. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 0 hodnocení ... Naše nakladatelství - Řeka života a smrti ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Všetky informácie o produkte Kniha Řeka života a smrti, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Řeka života a smrti. Řeka života a smrti od 12,97 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY