Thea a Papouščí muž

Thea a Papouščí muž - Džian Baban, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Džian Baban,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Thea a Papouščí muž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Thea a Papouščí muž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Džian Baban,. Číst Thea a Papouščí muž Online je nyní tak snadné!

POPIS


V prvním díle komiksové trilogie Thea a Papouščí muž velmi volně navazujeme na předchozí trilogii Monstrkabaret Freda Brunolda. Jedná se sice o nový příběh i nové hrdiny, ale temně groteskní poetika Monstrkabaretu zůstává. Jestliže předchozí knihy nabízely pohled na paralelní historii, nyní jsou motivy genetických pokusů a tajných společností usilujících o vládu nad světem mnohem více parafrází současného nepřehledného světa. Tomu se opět částečně vysmíváme, ale částečně i svádíme čtenáře a koneckonců i sebe sama našim bláznivým konspiračním výmyslům uvěřit. Hlavní hrdinka vědkyně Thea se zaplete do nebezpečných sítí zločinného korporátu, jehož šéfové se rozhodli učinit z Česka pokusnou laboratoř šíleného experimentu. Jediný, komu může Thea věřit, je nešťastná oběť pokusů s ptačími geny, její kolega, mladý laborant s papouščí hlavou přezdívaný jednoduše Papouščí muž. Společně se vydávají na nebezpečnou misi na záchranu lidstva i ptactva.


... komu může Thea věřit, je nešťastná oběť pokusů s ptačími geny, její kolega, mladý laborant s papouščí hlavou přezdívaný jednoduše Papouščí muž ... Thea a Papouščí muž #01 | ComicsDB ... . Společně se vydávají na nebezpečnou misi na záchranu lidstva i ptactva. Sdílet 0 Jediný, komu může Thea věřit, je nešťastná oběť pokusů s ptačími geny, její kolega, mladý laborant s papouščí hlavou přezdívaný jednoduše Papouščí muž. Společně se vydávají na nebezpečnou misi na záchranu lidstva i ptactva. Všechny informace o produktu Kniha Thea a Papouščí muž 1, porovnání cen z interne ... Thea a Papouščí muž II - Baban Džian, Mašek Vojtěch ... ... . Společně se vydávají na nebezpečnou misi na záchranu lidstva i ptactva. Všechny informace o produktu Kniha Thea a Papouščí muž 1, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Thea a Papouščí muž 1. V prvním díle komiksové trilogie Thea a Pap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY