Aby dobro neškodilo: Rozhovor s Davidem Klimešem

Aby dobro neškodilo: Rozhovor s Davidem Klimešem - Šimon Pánek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Šimon Pánek
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aby dobro neškodilo: Rozhovor s Davidem Klimešem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aby dobro neškodilo: Rozhovor s Davidem Klimešem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šimon Pánek. Číst Aby dobro neškodilo: Rozhovor s Davidem Klimešem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šimon Pánek je výrazná osobnost veřejného života a humanitární manažer. Knižní rozhovor představuje obě roviny jeho celoživotní práce a od konkrétních životních situací se dostává k obecnějším, nadčasovým problémům. Rozhovor zachycuje proměny a vývoj humanitární pomoci z různých životních perspektiv Šimona Pánka – od studenta pořádajícího sbírku pro Arménii v roce 1988 přes vznik Nadace Lidových novin až po profesionální pomoc prostřednictvím Člověka v tísni. Jako řídící manažer Člověka v tísni nyní musí zvažovat další vývoj organizace, nové možnosti financování, nové oblasti pomoci i neustálé vyvažování mezi idealismem dobrovolníků a firemní kulturou. Stranou nezůstává ani jeho angažmá ve veřejném životě. Kniha reflektuje nejen jeho vůdčí postavení mezi studenty během roku 1989, ale především jeho opakované návraty k politice, které však dosud nikdy neskončily kandidaturou na politickou funkci. Šimon Pánek je ředitel organizace Člověk v tísni. David Klimeš je novinář a komentátor, spolupracuje hlavně s Hospodářskými novinami.


...ozhovor zachycuje proměny a vývoj humanitární pomoci z různých životních perspektiv Šimona Pánka - od studenta pořádajícího sbírku ... Šimon Pánek u Fryče zabodoval hlavně díky své ... ... ... Zobrazit celý text Aby dobro neškodilo Rozhovor s Davidem Klimešem Pánek, Šimon - Aby dobro neškodilo (rozhovor s Davidem Klimešem) - recenzent Ludmila Křivancová . Ráda čtu rozhovory se zajímavými lidmi, protože mi jsou inspirací. Šimon Pánek je výrazná osobnost veřejného života a ředitel humanitární organizace Člověk v tísni. Šimon pÁnek - aby dobro neŠkodilo a rozvojových organizací Alliance 2015, která může dát dohromady účinnou pomoc z více stran. Mů ... Šimon Pánek: Aby dobro neškodilo | eKnihy, elektronické ... ... . Šimon pÁnek - aby dobro neŠkodilo a rozvojových organizací Alliance 2015, která může dát dohromady účinnou pomoc z více stran. Můžeme se tak vyhnout nekoordinované pomoci, která pak ve výsledku vypadá ve stylu málo, málo, hodně, moc. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Aby dobro neškodil...SOUVISEJÍCÍ KNIHY