Magorova oáza

Magorova oáza - Ivan Martin Jirous | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Martin Jirous
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magorova oáza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magorova oáza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Martin Jirous. Číst Magorova oáza Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997–2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Ve své první části je svazek doplněn texty vzniklými před rokem 1997, které nebyly obsaženy ve výboru Magorův zápisník. Vznikla tak obsažná kniha, která umožňuje čtenářům číst spolu s pěti předchozími svazky Jirousovo dílo jako celek, jako jedno ze stěžejních děl poválečné české literatury. Knihu k vydání připravila a ediční poznámku napsala Adéla Petruželková, úplnou bibliografii Jirousova nebeletristického díla sestavil Michael Špirit, jmenný rejstřík sestavila Eva Vrabcová.


...Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M ... »Nesahejte nám na Oázu!« Legendární „Magorova" nádražka na ... ... . Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Nominace na Literu za nakladatelský počin. Healing Sleep Music ★︎ Stronger Immune System ★︎ Black Screen, fall asleep fast, delta waves - Duration: 11:11:11. Nu Meditation Music ... Svazkem Magorova oáza se u ... Ivan martin jirous magorova oaza | Sleviste.cz ... . Nu Meditation Music ... Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY