Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje

Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje - Ladislav Hruška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Hruška
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Hruška. Číst Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Miky Marný je úplně normální šesťák – nesnáší učení (protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí, než sedět jako bábovka nad úkolama), občas dostane poznámku (protože je někdy tak trochu drzý) a sem tam zajde i za školu (nejvíc ale o víkendu, protože školník zapomíná vypínat wi-fi , takže si tam Miky může hrát na tabletu, i když mu to doma zrovna zakážou). Hlavně je ale Miki dobrej kluk, co má spoustu kamarádů (no dobře… i nepřátel) se srandovníma přezdívkama a kupou problémů. Ještě že si Miky dokáže se vším poradit! A poradí i tobě – jak si vyrobit vlastní jedlý sliz nebo super kryt na mobil, jak zatočit s pupínkama i jak sbalit holku. A to se cóóó? Vyplatí!!! Pro všechny (zá)školáky od 8 let.


...rný není ve škole ani za školou vůbec marný! Je to úplně normální šesťák ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ... ... . Nesnáší učení, protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí než sedět jako bábovka nad úkolama. Občas dostane poznámku, jelikož je někdy drzý, a sem tam zajde i za školu. Kniha: Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Autor: Láďa Hruška Miky Marný je úplně normální šesťák - nesnáší učení (protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí, než sedět jako bábovka nad úkolama), občas dostane poznámku ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Ladislav Hrušk ... Průšvihy drzého záškoláka Ladislav Hruška | Knihkupectví ... ... ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Ladislav Hruška Nakladatel: Pikola 2019 Průšvihy drzého záškolá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY