Senzační příběhy Čtyřlístku: (18. kniha) 2002

Senzační příběhy Čtyřlístku: (18. kniha) 2002 - Stanislav Havelka, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Havelka,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Senzační příběhy Čtyřlístku: (18. kniha) 2002.pdf


Chcete si knihu přečíst?Senzační příběhy Čtyřlístku: (18. kniha) 2002 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Havelka,. Číst Senzační příběhy Čtyřlístku: (18. kniha) 2002 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již osmnáctá velká kniha této oblíbené edice obsahuje příběhy z čísel 327 až 344 z roku 2002. Názvy příběhů jsou: Sopečný výbuch, Neváhej a natoč to!, Golem jde s námi, Starý automat, Dračice, V říši hraček, Sportovci, Sněhulák v poušti, Poprask v zoo, V zajetí včel, Zakletá motorka, Kouzelník Lamudán, Jednorožec, Patálie s Vulkánem, Vlak do Bubákova, Maxijablko, Dva za jednoho, Smlouva s čertem. Všechny tyto příběhy mají jedno společné. A to, že jsou plné dobrodružství, napětí, humoru a především kamarádství. Vždyť čtyři přátelé z Třeskoprsk baví děti již celých padesát let. S Fifinkou, Myšpulínem, Bobíkem a Pinďou zažijete při čtení této knížky spoustu dobré zábavy a zjistíte, že ani po letech neztratili nic z poetiky, kterou jim svým nezaměnitelným způsobem vdechl Jaroslav Němeček. Kniha obsahuje navíc komiksový příběh Rexík a numerologie od Karla Ladislava s ilustracemi Jaroslava Němečka.


...Senzační příběhy Čtyřlístku -- 18 ... Kniha SENZAČNÍ PŘÍBĚHY ČTYŘLÍSTKU 2002 /18/, Štíplová ... ... . velká kniha, 2002 - Jaroslav Němeček; Ljuba Štíplová; Lenka Kovářová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hledáte Senzační příběhy Čtyřlístku 2002 (18. velká kniha) od Jaroslav Němeček; Ljuba Štíplová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Komiks Senzační příběhy Čtyřlístku 2002 (18. velká kniha) - Jaroslav Němeček, por ... Senzační příběhy Čtyřlístku 2002 (18. velká kniha) ... . velká kniha) - Jaroslav Němeček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Senzační příběhy Čtyřlístku 2002 (18. velká kniha) - Jaroslav Němeček. Již osmnáctá velká kniha této oblíbené edice obsahuje příběhy z čísel 327 až 344 z roku 2002. Názvy příběhů jsou: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY