Urologie pro mediky

Urologie pro mediky - Tomáš Hanuš, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Hanuš,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Urologie pro mediky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Urologie pro mediky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Hanuš,. Číst Urologie pro mediky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru urologie a dětské urologie nejen pro mediky, ale i pro rezidenty ve specializační přípravě v oborech chirurgie, gynekologie, všeobecné lékařství, nefrologie, onkologie a dalších. Publikace je členěna do 24 kapitol, jejichž osnovu zpravidla tvoří epidemiologie, diagnostika a terapie jednotlivých nozologických jednotek. Obsahuje problematiku dětské urologie se zaměřením zejména na kongenitální vady urogenitální soustavy. Samostatné kapitoly jsou věnovány traumatům, zánětům, urolitiáze, inkontinenci moče, benigní hyperplazii prostaty. Dále se v textu probírají zhoubná nádorová onemocnění nadledvin, ledvin, močového měchýře, prostaty, varlat a penisu, jsou zde kapitoly z andrologie, kapitoly popisující operační postupy včetně endoskopie, laparoskopie, extrakorporální litotrypse aj. Bohatá černobílá obrazová dokumentace nemohla být ve všech kapitolách dostatečně detailní, o to více snad studující ocení barevnou přílohu instruktivních nálezů některých urologických chorob.


...rm: Electronic books: Additional Physical Format: Print version: Hanuš, Tomáš ... Specifikace Urologie pro mediky - Tomáš Hanuš - Heureka.cz ... . Urologie pro mediky.: Charles University in Prague, Karolinum Press, ©2015 Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru urologie a dětské urologie nejen pro mediky, ale ... Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecné ... Urologie pro mediky (eBook, 2016) [WorldCat.org] ... ... Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru urologie a dětské urolo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY