Jak upgradovat rodiče

Jak upgradovat rodiče - Pete Johnson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pete Johnson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak upgradovat rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak upgradovat rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pete Johnson. Číst Jak upgradovat rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když rodiče usoudí, že Louis tráví příliš času „přilepený k obrazovkám“, napadne je něco příšerného – absolutní zákaz tabletů, počítačů a mobilů! Navíc ho nutí trávit volný čas tím nejnudnějším způsobem, jaký si dokážete představit: rodinnými vycházkami a hraním společenských her. Louis potřebuje vymyslet plán, jak všechno vrátit do starých kolejí! Dokáže mu s tím pomoct jeho nejlepší kamarádka Maddy?


...radovat rodiče Autor: Johnson, Pete Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020454362 ISBN: 978-80-204-5436-2 Originál: How to update your Parents Překlad: Brožová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Jak vystresovat rodiče - YouTube ... . vydání) Jak upgradovat rodiče Když rodiče usoudí, že Louis tráví příliš času „přilepený k obrazovkám", napadne je něco příšerného - absolutní zákaz tabletů, počítačů a mobilů! Navíc ho nutí trávit volný čas tím nejnudnějším způsobem, jaký si dokážete představit: rodinnými vycházkami a hraním ... Jak upgradovat rodiče je kniha, která u nás měla úspěch u naší malé puberťačky. Knihu dostala od své spolužačky. Knížka je o tom, jak Louis tráví mnoho času u počítače a jeho ... Jak upgradovat rodiče - Johnson Pete - Megaknihy.cz ... ... Jak upgradovat rodiče je kniha, která u nás měla úspěch u naší malé puberťačky. Knihu dostala od své spolužačky. Knížka je o tom, jak Louis tráví mnoho času u počítače a jeho ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY