Někdy je hezké, že mě miluješ

Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Vareilleová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Někdy je hezké, že mě miluješ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Někdy je hezké, že mě miluješ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Vareilleová. Číst Někdy je hezké, že mě miluješ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chloé a Constance jsou výborné kamarádky, i když jsou každá úplně jiná. Co ale mají společné, je láska ke knihám, rodinné kořeny v Marinzaku a žalostný milostný život. Osmadvacetiletá atraktivní Chloé se nedokáže zbavit citové závislosti na svém expříteli, který je zároveň jejím nadřízeným a má se brzy ženit.Chloé je dokonalá Pařížanka: příliš hubená, příliš kouří a příliš pije. Od svého rozchodu má zlozvyk vymetat noční podniky a navazovat vztahy na jednu noc, které mají jediný účel – dát jí zapomenout. Constance, věčná romantička, teď už dlouho nezadaná, má ráda Jane Austenovou a čeká na svého pana Darcyho, který je ale stále v nedohlednu.Jednoho dne se rozhodnou vzít život konečně do svých rukou a uzavřou spolu dohodu: Chloé stráví celý půlrok na venkově mezi vinicemi, daleko od všech mužů a pokušení, a pokusí se konečně napsat vytoužený román. Constance přestane snít o romantické lásce a začne se vídat s normálními muži. Navíc má za úkol vyspat se s neznámým mužem hned první noc po seznámení. Uzavřená dohoda nakonec zavede obě přítelkyně úplně jinam, než by každá z nich čekala…Humorný román líčí milostné vztahy obou mladých žen i jejich cestovní eskapády – z Paříže přes kraj sauternských vinic až do Londýna. Vedle vtipně, s nadsázkou a sebeironicky podávaných situací se objevují i vážnější pasáže, které se vnímavě dotýkají tématu stárnutí a odcházení ze života. Skoro až do konce svižného příběhu není ale jasná zásadní věc: dokážou Chloé i Constance konečně poslat nesprávné muže k šípku a najít si toho pravého na celý život?


... je hezké, že mě miluješ kniha od: Marie Vareille ... Soutěž o knihu Někdy je hezké, že mě miluješ (Marie ... ... . 81 % 36 hodnocení ... Někdy je hezké, že mě miluješ je romantickým románem pro ženy ve stylu Bridget Jonesové vyprávějící o dvou kamarádkách, které řeší trable s láskou. Tento humorný román mě mile překvapil, šlo o příjemný, jednoduchý děj plný lásky a trapasů. Někdy je hezké, že mě miluješ. Publikováno v 23 bře 2020 23 bře 2020 od Zápisky jedné knihovnice. Constance a Chloe se poznaly ve čtenářském klub ... Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová | KOSMAS ... ... . Constance a Chloe se poznaly ve čtenářském klubu, kde si padly do oka. Nemohly by se spřátelit odlišnější ženy, než jsou ty dvě. Zatímco Chloe se dosud nevzpamatovala z rozchodu se svým dlouholetým partnerem a tak ... Někdy je hezké, že mě miluješ Autor: Vareilleová...SOUVISEJÍCÍ KNIHY