Příběhy bílé Masajky

Příběhy bílé Masajky - Corinne Hofmannová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Corinne Hofmannová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy bílé Masajky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy bílé Masajky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Corinne Hofmannová. Číst Příběhy bílé Masajky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na první pohled se mladá Corinne hluboce zamiluje do urostlého masajského válečníka, opustí kvůli němu dosavadní způsob života v civilizované společnosti a bezhlavě se vrhá do pro ni neznámé keňské buše. V neuvěřitelně primitivních podmínkách si prožije ráj i peklo na zemi a sen o velké lásce se posléze změní v zápas o holé přežití. Nekončící dobrodružství přivede mladou ženu na pokraj duševních i fyzických sil a ocitá se zcela bez prostředků. Svůj boj však nakonec s dcerkou Napirai přece jen vyhrává. Po čtyřech strastiplných letech se s podlomeným zdravím vrací s dcerou do rodného Švýcarska a snaží se začít znovu. Na svou africkou rodinu přesto nikdy nezapomene a po čase ji i na dálku dál finančně podporuje. Do Keni se opět podívá až po 14 letech, u příležitosti natáčení filmu Bílá Masajka podle její knihy. Čtyři knihy v jednom: Bílá Masajka, Zpátky z Afriky, Shledání v Barsaloi a Afrika, má láska.


...e Příběhy bílé Masajky od Corinne Hofmannová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Příběhy Bílé Masajky Komplet 4 bestsellerů | KNIHCENTRUM.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Příběhy bílé Masajky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy bílé Masajky. Příběhy bílé Masajky od 195 Kč - Heureka.cz Příběhy bílé Masajky stáhnout knihu pdf, epub, mobi Podrobnosti knihy Příběhy bílé Masajky z Corinne Hofmann. Název knihy: Příběhy bílé Masajky Autor knihy: Corinne Hofmann Kniha jazyk: Česky Datum vydání knihy: 20 ... Příběhy bílé Masajky | Knihy ... . Název knihy: Příběhy bílé Masajky Autor knihy: Corinne Hofmann Kniha jazyk: Česky Datum vydání knihy: 2015 Počet stránek: 904 Žánrové knihy: Literární biografie ISBN: 978-80-249-2984-2 EAN: 9788024929842 Dostupné soubory: pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY