Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje

Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje - Tereza Samiecová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Samiecová,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Samiecová,. Číst Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zuzka milovala běh a byla v tom skutečně dobrá. Vyhrávala jeden závod za druhým a snila o účasti na olympiádě. Pak ale prožila ošklivou autonehodu, která zničila smysl jejího života. Zuzka se zlomenou nohou, která se pravděpodobně nikdy úplně nezahojí, cítí mrazivé prázdno v srdci. Na farmě Naděje, kam ji maminka přihlásila, aby mezi zvířaty a ostatními dětmi pookřála, ale není jediným nováčkem. Ve stejný den přivezli odepsaného závodního koně Bleska a zdá se, že je jediná, kdo mu rozumí a může pomoci. Jejich hluboké přátelství a Zuzčin nový sen jsou ale v ohrožení… Příběhy z farmy Naděje jsou láskyplné, čtivé a tematicky blízké dnešním mladým čtenářům. Všem milovníkům zvířat nabízí neobyčejná dobrodružství z prostředí městské farmy.


...ávodní kůň Příběhy z farmy Naděje ... Zuzka a závodní kůň - Jessie Williamsová — Kniha.cz ... ... Příběhy z farmy Naděje jsou láskyplné, čtivé a tematicky blízké dnešním mladým čtenářům. Všem milovníkům zvířat nabízí neobyčejná dobrodružství z prostředí městské farmy. Zuzka a závodní kůň: Příběhy z farmy Naděje. ... Zuzka a závodní kůň Autor: Samiecová, Tereza a Williamsová, Jessie Nakladatel: CPress EAN: 9788026409441 ISBN: 978-80-264-0944-1 Originál: Zoe and Swift Překlad: Kubík, Zdeněk Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Příběhy z farmy Naděje jsou láskyplné, čtivé a tematicky blízké dnešním mladým čtenářům. Všem milovníkům zvířat nabízí neo ... Zuzka a závodní kůň / Nejlevnější knihy ... . Všem milovníkům zvířat nabízí neobyčejná dobrodružství z prostředí městské farmy....celý text. https: ... Kniha Zuzka a závodní kůň. Přidat komentář ... Kniha:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY