Thovt na každý den

Thovt na každý den - Kerstin Simoné | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kerstin Simoné
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Thovt na každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Thovt na každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerstin Simoné. Číst Thovt na každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize předává Thovt opravdové klenoty žitého poznání a moudrosti. Jsou přizpůsobeny dynamickým procesům odehrávající se nyní na Zemi. Podmanivým způsobem plným lásky, jednoduchosti a srozumitelnosti zde učí efektivním cvičením, která zvyšují vibrace a umožňují stát se opravdovým mistrem materie. Objasňuje rovněž energetické centrum v člověku – centrální nebo krystalickou čakru –, a poskytuje i návod, jak jej může každý v sobě okamžitě aktivovat a procítit. Tato praktická kniha je symfonií tvořivých možností a potenciálu člověka. S lehkostí a jednoduše vám ukáže, jak se otevřít novým úhlům pohledů, jak se mentálně přesměrovat nebo jak přizpůsobit vibrace svého těla novým frekvencím Země.


... každý den (česká verze) + Darček: 5 DVD ZADARMO pri nákupe nad 20 Eur ... Thovt na každý den - Kerstin Simoné | Kniha na Alza.cz ... . Viac možností . do 3 dní. 9,05 € doprava od 1,99 € Do obchodu. moja-kniha.sk ... Thovt na každý den Autor: Simoné, Kerstin Nakladatel: ANCH BOOKS EAN: 9783945803028 ISBN: 978-3-945803-02-8 Originál: Thoth im All-Tag Překlad: Modory, Ingrid Popis: 1× kniha, brožovaná, 204 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Thovt na každý den . 12,00 € Pri nákupe nad 49 € máte po ... Thovt na každý den CZ | Anch-books ... . vydání) Thovt na každý den . 12,00 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Hledáte Thovt na každý den od Kerstin Simoné? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Slovo pro každý den; ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY