Obrázkové režimové karty - U lékaře

Obrázkové režimové karty - U lékaře - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázkové režimové karty - U lékaře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obrázkové režimové karty - U lékaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Obrázkové režimové karty - U lékaře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Návštěva u lékaře může být pro děti velmi náročná a stresující. Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty. Schematické obrázky zobrazují činnosti před prohlídkou, během vyšetření, ale i po něm při následné domácí léčbě. . Karty je možné předem připevnit např. na nástěnku a s dítětem jednotlivé činnosti projít. Nebo je lze umístit na cestovní či přenosný proužek, který využijeme i během samotné návštěvy. Jsou vhodné pro všechny děti v předškolním věku a na 1. stupni ZŠ i pro děti s určitou diagnózou, pro které je přínosná větší vizuální podpora připravená podle principů strukturovaného učení. . V sadě najdete tyto piktogramy:. čekání, špachtle, prohmatávat břicho, sahat, nemocný, kontrola krku, poslouchat, bolest v krku, rýma, kašel, ahoj, bolest hlavy, teplota, fonendoskop, šikula, odměna, léky, injekce, vyšetření zraku, teploměr, váha, sirup, náplast, pinzeta, dezinfekce, pinzeta na klíště, kapky, prášek, lékařka, sestra.


...ěva u lékaře může být pro děti velmi náročná a stresující ... Spoločenská hra: Obrázkové režimové karty - U lékaře za 6 ... ... . Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty. Schematické obrázky zobrazují činnosti před prohlídkou, během vyšetření, ale i po něm při následné domácí léčbě. Obrázkové režimové karty - U lékaře Autor: kol. Nakladatel: Pasparta EAN: 9788088290346 ISBN: 978-80-88290-34-6 Popis: 1× sada karet, 30 stran, česky Rozměry: 5,3 × 7,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Návštěva u lékaře může být pro děti velmi náro ... Leky na bolest u psa | Sleviste.cz ... . vydání) Návštěva u lékaře může být pro děti velmi náročná a stresující. Jak děti na návštěvu u lékaře dobře připravit? Pomoci Vám mohou tyto režimové karty. Schematické obrázky zobrazují činnosti před prohlídkou, během vyšetření, ale i po něm ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY