Psychohry

Psychohry - Leona Deakinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Leona Deakinová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychohry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychohry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leona Deakinová. Číst Psychohry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyři cizí lidé jsou nezvěstní. Na místě jejich posledního výskytu pokaždé zůstane přání k narozeninám, kde stojí:DÁREK PRO TEBE JE TAHLE HRA. MÁŠ ODVAHU HRÁT? Policie se nijak neznepokojuje – vždyť je to jen hra. Rodiny zmizelých však šílí strachem a psycholožka a soukromá detektivka dr. Augusta Bloomová se nechá svým kolegou Marcusem Jamesonem, bývalým špionem z MI6, přesvědčit, aby se pustili do pátrání na vlastní pěst. Jak Bloomová proniká stále hlouběji do životů pohřešovaných, přichází na to, že všechny něco spojuje. A to něco je vskutku velmi nebezpečné. Případ nabývá kolosálních rozměrů s dalšími nahlášenými pohřešovanými a stále novými přáníčky, která po sobě zanechali. Doktorka Bloomová nemá času nazbyt – musí záhadu urychleně rozplést a najít manipulátora, který tahá za nitky. Nehraje však nepříteli vším, co podniká, nevědomky do karet? Co když jsou nezvěstní lidé ti, kterých byste se měli bát?


...iew the latest from the world of psychology: from behavioral research to practical guidance on relationships, mental health and addiction ... Ideas about Psychology - TED ... . Find help from our directory of therapists ... Psychology, scientific discipline that studies mental states and processes and behaviour in humans and other animals. William James Courtesy of the Harvard University News Service. The discipline of psychology is broadly divisible into two parts: a large profession of practitioners and a smaller but growing science of mind, brain, and social ... Psychology is a broad field that encompasses the study of human thought, behavior, development, personality, emotion, motivation, and ... Psychologist - Wikipedia ... ... Psychology is a broad field that encompasses the study of human thought, behavior, development, personality, emotion, motivation, and more. Gaining a richer and deeper understanding of psychology can help people achieve insights into their own actions as well as a better understanding of other people. Psychology definitio...SOUVISEJÍCÍ KNIHY