Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut

Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut - Anna Lukešová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Lukešová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Lukešová. Číst Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut Online je nyní tak snadné!

POPIS


Účes do školy a do školky během chvilky? Jde to! Díky knize Rozčesejme Česko přestává být česání sci-fi! A to jak pro maminky prožívající hektická rána, tak pro ty, kdo si myslí, že mají nešikovné prsty. Psycholožka Anna Lukešová, maminka dvou dcer a lektorka 1. školy účesů, vám poradí, jak na dítě, které se nerado češe, a prozradí úzkou spojitost mezi česáním a psychologií.Originálním způsobem, kterým je přehledný fotonávod či videonávod pod QR kódem, se naučíte řadu účesů i jejich variací. Hravě tak zvládnete učesat Saturn, Pampelišku, Kobru, Levanduli, Korunku nebo třeba Plavečák či Pavučinu.


...niha: Rozčesejme Česko -- Dětské účesy do 10 minut - Anna Lukešová ... Rozčesejme Česko | KNIHCENTRUM.cz ... ... Díky knize Rozčesejme Česko přestává být česání sci-fi! A to jak pro maminky prožívající hektická rána, tak pro ty, kdo si ... (celý popis) Titul je skladem 1ks Ihned také k odběru: Ostrava. Název: Rozčesejme Česko - Dětské účesy do 10 minut. Autor: Anna Lukešová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Krása, móda, kosmetika; Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-204-5122-4. EAN: 9788020451224. Objednací kód ... Rozčesejme Česko: Dětské úč ... Lukešová Anna: Rozčesejme Česko - Dětské účesy do 10 minut ... ... . EAN: 9788020451224. Objednací kód ... Rozčesejme Česko: Dětské účesy do 10 minut Anna Lukešová Nakladatel: Mladá fronta 2019 Rozčesejme Česko - Dětské účesy do 10 minut; Rozčesejme Česko - Dětské ú...SOUVISEJÍCÍ KNIHY