Dita P. Dětem

Dita P. Dětem - Dita Pecháčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dita Pecháčková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dita P. Dětem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dita P. Dětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dita Pecháčková. Číst Dita P. Dětem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila“, narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli s prázdnou miskou a překřikovali se: Ještě! Vařit pro děti je pro Ditu P. „nejvíc na světě.“ Taky si to užila. Kuchařka Dětem se rodila tři roky. Všechny čtyři roční období. Všechny svátky přírody. Za hromů a blesků, ranní rosy a nočních běsů. A teď je tady pro vás, děti, i pro nás dospělé. Dita do ní vdechla tajemství života. Určitě ho najdete na 365 stránkách jako je dnů v roce a nakonec si třeba řeknete: Ještě! Novou kuchařku připravovala Dita P. se stejným týmem jako minulé dvě. Fotografoval Jiří Turek s Janou Jabůrkovou, graficky ji upravila Zuzana Lednická ze studia Najbrt, výtvarnou ředitelkou a spoluautorkou textů byla její sestra Marika Pecháčková. Kuchařka se rodila tři roky. Všechna roční období, svátky přírody, každý den celého roku.


...kniha Dita P. Dětem, všech jejich třináct kapitol se odvíjí venku, v přírodě ... Dita P. Dětem - Tématické kuchařky | Pipkin.cz ... . Uprostřed lesů, potoků i tůní kluci jí, spí, lezou po stromech, splynou s přírodou, s ptáky a motýly, létají, potkávají skřítky a jiné divné postavičky. DITA P. DĚTEM. Nová kuchařka Dětem. Jídla pro děti, která chutnají i dospělým. ZLATO A PLATINA. Slavnostní servis, který vás povede velkými okamžiky života. VYŠÍVANÝ PORCELÁN. ... Deník Dity P. - nejen kuchařka a vyšívaný porcelán ... Knihy detem - Heureka.cz ... . VYŠÍVANÝ PORCELÁN. ... Deník Dity P. - nejen kuchařka a vyšívaný porcelán Dity Pecháčkové ... Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY