Pekelná princezna

Pekelná princezna - Harold Schechter | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Harold Schechter
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná princezna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pekelná princezna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harold Schechter. Číst Pekelná princezna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fascinující kronika případu jedné z nejznámějších amerických vražedkyně. V panteonu sériových vrahů zaujímá Belle Gunnessová jedinečné místo. Byla to všemu se vymykající psychopatka, žena, která vraždila ve velkém, zčásti z chamtivosti, ale hlavně z čirého potěšení. Mezi lety 1902 a 1908 nalákala na svou „vražednou farmu v Indianě“ řadu nic netušících obětí. Někteří byli nájemní dělníci. Jiní nic netušící staří mládenci. Všichni zmizeli beze stopy. Poté, co byla jejich těla vykopána, se zjistilo, že byli nejen otráveni, jako oběti jiných vražedkyň, ale byli také doslova poraženi jako na jatkách. Pekelná princezna je strhující popis jednoho z nejsenzačnějších řádění masového vraha v análech amerického zločinu: šokující série vražd spáchaných ženou, která vešla ve známost jako Lady Modrovousová. Napínavá a poutavě napsaná kniha Harolda Schechtera je jediným autoritativním popisem tohoto notoricky známého případu a první, která o tématu, jež v sobě nese veškeré prvky klasického záhadného příběhu a děsivé hororové zvraty, přinesla dosud neznámé informace.


... princezna je strhující popis jednoho z nejsenzačnějších řádění masového vraha v análech amerického zločinu: šokující série vražd spáchaných ženou, která vešla ve známost jako Lady Modrovousová ... Pekelná princezna | KNIHCENTRUM.cz ... . Napínavá a poutavě napsaná kniha Harolda Schechtera je jediným autoritativním popisem tohoto notoricky ... Krásný den, Pekelná proncezna je prvním videem roku 2020 :-) Tak kdyby jste jí chtěli zkusit, můžete: https://www.knihcentrum.cz/pekelna-princezna Pekelná princezna je strhující popis jednoho z nejsenzačnějších řádění masového vraha v análech amerického zločinu: šokující série vražd spáchaných ženou, která v ... Schechter, Harold : Pekelná princezna ... .knihcentrum.cz/pekelna-princezna Pekelná princezna je strhující popis jednoho z nejsenzačnějších řádění masového vraha v análech amerického zločinu: šokující série vražd spáchaných ženou, která vešla ve známost jako Lady Modrovousová. Princezna ze mlejna-Radek Valenta - Duration: 3:36. 6maro661 207,641 views. 3:36. 50+ videos Play al...SOUVISEJÍCÍ KNIHY