Rozšířená rodina: dle vlastní volby

Rozšířená rodina: dle vlastní volby - Petr Jasinski | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Jasinski
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozšířená rodina: dle vlastní volby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozšířená rodina: dle vlastní volby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Jasinski. Číst Rozšířená rodina: dle vlastní volby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velkých životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti.K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete více jak tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s přáteli, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.


...ovských centrech, ve školách a na dalších místech kde to má smysl, děláme na přání přednášky o konceptu Rozšířená rodina ... Buď pánem svého prostoru | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Přednášky jsou obvykle hodinové s následnou diskusí. Pro více informací nás kontaktujte přes email: [email protected] O akcích které jsou v plánu informujeme na našem facebooku. Rozhovor o tom, jak se nezbláznit z výchovy a jak dětem zajistit radostné dětství tím, že spojíte síly při výchově s dalšími lidmi... This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Rozšířená rodina dle vlastní volby Petr Jasinski . 3 Děkuji, že ... Rozšířená rodina | Nakladatelství Peoplecomm ... ... This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Rozšířená rodina dle vlastní volby Petr Jasinski . 3 Děkuji, že čtete tuto knihu. Děkuji, že se zajímáte o to co se v naší společnosti děje. Děkuji, že vám záleží na tom, aby se nám tady žilo lépe. Děkuji Vratislavu Hláskov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY