Skoro směšná story

Skoro směšná story - Ned Vizzini | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ned Vizzini
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Skoro směšná story.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skoro směšná story ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ned Vizzini. Číst Skoro směšná story Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patnáctiletý Craig Gilner je v koncích, na vysněné škole dosahuje jen průměrných výsledků, nezvládá tempo výuky, nezvládá život. Večery tráví poflakováním se svým nejlepším kamarádem a kolotoč povinností a útěků v něm vyvolává deprese. Se vším se rozhodne skoncovat skokem z brooklynského mostu… Autobiograficky laděný román Neda Vizziniho s humorem popisuje, jak vypadá běžný život na psychiatrickém oddělení, zároveň je vážnou sondou do depresí stižené mysli.


...ěšná story má oboje a k tomu navíc pěknou dávku promluv mimo charakter ... Skoro směšná story - Ned Vizzini | HANNAH'S SPIRIT ... . Hodně věcí bych tam vyškrtala, je to zdlouhavé, nudné, místy plytké a zbytečné. Vůbec by se tam nemuselo tak hodně mluvit. Ale chápu, že někomu to třeba padne do noty. Mně zrovna ne. Všechny informace o produktu Kniha Skoro směšná story - Ned Vizzini, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Skoro směšná story - Ned Vizzini. Skoro směšná story kniha, která se mi velmi dobře četla. Zaujalo mě ... Editions of It's Kind of a Funny Story by Ned Vizzini ... . Skoro směšná story kniha, která se mi velmi dobře četla. Zaujalo mě i pár trefných názvů, např. chapadla (věci, které vás otravujou) a cyklení (když máte milion myšlenek a snažíte se jim dát nějaký řád), ale zkrátka od člověk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY