Adam Ondra: lezec tělem i duší

Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Jaroš,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adam Ondra: lezec tělem i duší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adam Ondra: lezec tělem i duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Jaroš,. Číst Adam Ondra: lezec tělem i duší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Jak se dostal k lezení? Co považuje za svůj největší úspěch? Cestu Adama Ondry na vrcholy lezeckých stěn i sportovních žebříčků mapuje publikace obohacená o unikátní rozšířenou realitu.


...ndra, lezec a rekordman světového formátu, napsal autobiografickou knihu, kterou vám teď sám představí ... Adam Ondra: lezec tělem i duší - Knihkupectví Luxor ... . knihy.am/adam-ondra. Kniha: Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš; Adam Ondra. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vychází autorizovaná biografie Adam Ondra - Lezec tělem i duší. Vznikla ve spolupráci Adama Ondry ... Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, Adam Ondra ... ... . ... Vychází autorizovaná biografie Adam Ondra - Lezec tělem i duší. Vznikla ve spolupráci Adama Ondry a spisovatele Martina Jaroše. Ve čtvrtek 7. 11. 2019 od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí bude mít kniha křest. Součástí akce je i autogramiáda. Adam Ondra lezec tělem i duší. Marti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY