Komisař

Komisař - Paulina Świst | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paulina Świst
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Komisař.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komisař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paulina Świst. Číst Komisař Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zuzanna Kadziewiczová žije jako ve slonovinové věži. Milující otec – byznysmen – svou jedinou dcerušku finančně zajistil. Zuzanna sice pracuje jako pedagožka, ale nedělá to kvůli penězům. Prostě jen velmi ráda pomáhá dětem. V jejím světě odtrženém od skutečnosti se jednoho dne objevuje muž.Radosław je vzdělaný, mužný, atraktivní, dobře vychovaný a bohatý. Dokáže trávit večery v divadle stejně jako trpělivě radit při nákupech v buticích. Navíc se po pěti týdnech známosti ukáže, že je to džentlmen i v posteli. Jednoduše ideální chlap. Tento vysněný muž však bohužel pracuje u policie. Je to komisař Radosław Wyrwa – specialista na tajné akce. Zuzanna je pro něj pouhou loutkou, která má posloužit jako prostředník k tomu, aby pronikl do nekalých kšeftů jejího otce. Antoni Kadziewicz totiž sice budí dojem uznávaného byznysmena, ale ve skutečnosti dováží z Ukrajiny dívky na práci ve veřejných domech. Je zadlužený a vydíraný ukrajinskými mafiány a nedokáže se z té špíny vyhrabat.Určitou šancí může být spolupráce s prokurátorem Łukaszem Zimnickým. Ten mu představuje svůj plán. A Kadziewicz ve strachu, že dostane doživotí, kývne a stává se práskačem.


...In office. Virginijus Sinkevičius. Životní prostředí, oceány a rybolov ... Kommissar Rex - Show News, Reviews, Recaps and Photos - TV.com ... . Místopředsedkyn ... 160 videos Play all Komisař Rex série Shinikami Shinikami Julie Lescautová 1 řada 3 díl Sexuální obtěžování 1993 CZ dabing přeloženo 2000 - Duration: 1:36:17. Serials Tv 8,375 views Komisař (z lat. commissus, pověřený) je obvykle vyšší úředník, pověřený určitým úkolem nebo činností.V oblasti svého pověření působí poměrně samostatně, má široké k ... Nicolas Schmit | European Commission ... .V oblasti svého pověření působí poměrně samostatně, má široké kompetence a působí často v rámci komisí - výborů. Created by Peter Hajek, Peter Moser. With Gerhard Zemann, Heinz Weixelbraun, Wolf Bachofner, Martin Weinek. A recently divorced cop adopts a police dog who lost his former companion, together they solve crimes in and around Vienna. Hezký den, pane Novotn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY