Páni temnot: Lone Wolf 12.

Páni temnot: Lone Wolf 12. - Joe Dever | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Dever
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Páni temnot: Lone Wolf 12..pdf


Chcete si knihu přečíst?Páni temnot: Lone Wolf 12. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Dever. Číst Páni temnot: Lone Wolf 12. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsi Lone Wolf – Osamělý vlk, poslední z mistrů řádu Kai. Po svém triumfálním návratu z přízračného světa Daziarnu zjistíš, že tví odvěcí nepřátelé, Temní páni z Helgedadu, ovládli celý Magnamund. Poslání tě zavede do samotného srdce říše Temných pánů – pekelného města Helgedad. Zde tě čeká smrtící souboj s Temným pánem Gnaagem. V sázce je osud celého světa! Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Každou epizodu lze hrát samostatně, nebo je lze zkombinovat a získat tak fantastický RPG epos. Gamebook obsahuje krom hlavního příběhu i bonusové dobrodružství.


...nakai Series (gamebooks 6 to 12) continues the tale, with Lone Wolf now a fledgling Kai Master striving to understand the Magnakai teachings ... Kniha: Lone Wolf Páni Temnot - Joe Dever | Knihy.ABZ.cz ... . The Book of the Magnakai, however, is ancient and incomplete. To perfect his understanding and train a new order of Kai Lords, Lone Wolf must follow the path of Sun Eagle, the first Kai Lord and ... Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. ... 12 Lone Wolf: Páni temn ... Lone Wolf - legenda se vrací - Mytago ... . Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. ... 12 Lone Wolf: Páni temnot. 12. kniha v sérii Lone Wolf - Magnakai. O čem je kniha Páni temnot? Jsi Lone Wolf, poslední z mistrů řádu Kai ze Sommerlundu. Po svém triumfálním návratu z astrálního vesmíru, Daziarnu, jsi zjistil, že tví odvěcí nepř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY