Sedm Tibeťanek: Tajemství chuti do života

Sedm Tibeťanek: Tajemství chuti do života - Gerti Samelová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gerti Samelová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm Tibeťanek: Tajemství chuti do života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm Tibeťanek: Tajemství chuti do života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerti Samelová. Číst Sedm Tibeťanek: Tajemství chuti do života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tibetská typologie pro ženy. Kdo by netoužil po partnerském vztahu plném lásky, dobrém zaměstnání a pevném zdraví? Ženská typologie, založená na prastarém učení o harmonii energií uchovávaném po tisíciletí v tibetských klášterech, vám pomůže uspořádat si život k co největší spokojenosti. Kniha je určena laikům; nepředpokládá hlubší znalosti orientální medicíny. Autorka rozebírá charakteristiky jednotlivých osobností, uvádí vhodná tělesná a meditační cvičení, alternativní postupy i základní rady pro každý typ. Zajímavým prvkem je propojení principu jang a jin s odpovídajícím tibetským pojetím.


... informace o produktu Kniha Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života ... Sedm Tibeťanek | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Objednávejte knihu Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života - Gerti Samelová ... Podtitul: Tajemství chuti do života. Kniha se zabývá sedmi základními typy, charakterizuje jejich postoje k životu, určuje jejich silné i slabé stránky, doporučuje ke k ... Sedm Tibeťanek - Gerti Samelová | Knihy Dobrovský ... ... Podtitul: Tajemství chuti do života. Kniha se zabývá sedmi základními typy, charakterizuje jejich postoje k životu, určuje jejich silné i slabé stránky, doporučuje ke každému typu v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY