C# bez předchozích znalostí

C# bez předchozích znalostí - Pavel Bory | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Bory
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
C# bez předchozích znalostí.pdf


Chcete si knihu přečíst?C# bez předchozích znalostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Bory. Číst C# bez předchozích znalostí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete začít s programováním v C#? Nenašli jste zatím publikaci, která by vše vysvětlila jednoduše od úplných základů? C# bez předchozích znalostí nevyžaduje žádné dřívější zkušenosti s programováním. Jednoduchou formou na příkladech se postupně seznámíte se základy programovacího jazyka C#, na nichž budete následně stavět u pokročilejších témat a vlastních projektů. Naučíte se pracovat s datovými typy, proměnnými, řídit tok programu a pracovat se soubory, nahlédnete i do základů objektově orientovaného programování. Na konci každé kapitoly si můžete nově nabyté znalosti zopakovat pomocí otázek a cvičení. Publikace vás mimo jiné seznámí s tématy: - Základy práce v Microsoft Visual Studiu - Proměnné a datové typy - Operátory a výrazy - Větvení programu, cykly a pole - Metody, třídy a objekty - Dědičnost a zpracování výjimek - Práce se soubory Čtenáři si mohou na adrese http://knihy.cpress.cz/K2202 pod odkazem Soubory ke stažení stáhnout soubory se zdrojovými kódy použitými v knize.


... C# 2005 bez předchozích znalostí - Jeff Kent Další titul z oblíbené edice Bez předchozích znalostí, která již pomohla v začátcích programování tisícům z vás, tentokráte od úplných základů popisuje práci v prostředí Visual C# 2005 ... C# - Pavel Bory | Knihy na Martinus.cz ... . C# bez předchozích znalostí nevyžaduje žádné dřívější zkušenosti s programováním. Jednoduchou formou na příkladech se postupně seznámíte se základy programovacího jazyka C#, na nichž budete následně stavět u pokročilejších témat a vlastních projektů. Kupte knihu C# bez předchozích znalostí (Pavel Bory) s 14 % slevou za 255 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. C# bez ... C# bez předchozích znalostí / Nejlevnější knihy ... . Kupte knihu C# bez předchozích znalostí (Pavel Bory) s 14 % slevou za 255 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. C# bez předchozích znalostí nevyžaduje žádn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY