Holka ze sekáče

Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Kratochvílová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka ze sekáče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holka ze sekáče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Kratochvílová. Číst Holka ze sekáče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Už v břiše jsem věděla, že něco není v pořádku.Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. Píšu o hledání vlastní identity a kořenů. Odkrývám prekérní situace, s nimiž se adoptovaní setkávají. Jsem sice holka z druhý ruky, ale taky originál a strůjce vlastního života.


...ka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici ... Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová — Kniha.cz ... . Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, ... Holka ze sekáče Tereza Kratochvílová ... Holka ze sekáče Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. ... Holka ze sekáče je drsný, smutný, ale i krá ... Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | Knihy Dobrovský ... . ... Holka ze sekáče je drsný, smutný, ale i krásný a dojemný příběh o životě jedné adoptovaného dívky, která si musela projít tím šp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY