Královna chaosu: ADHD podle Zoë

Královna chaosu: ADHD podle Zoë - Zoë Kessler | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zoë Kessler
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Královna chaosu: ADHD podle Zoë.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královna chaosu: ADHD podle Zoë ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zoë Kessler. Číst Královna chaosu: ADHD podle Zoë Online je nyní tak snadné!

POPIS


O ADHD se mluví jako o výlučně mužské záležitosti. Hyperaktivní? Přece muži! Nezvládají svůj život? Přece muži! Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak vypořádat. Nic nezastírající výpověď o tom, jaké to je být hyperaktivní a mít potíže se soustředěním v sobě pojí humor i slzy. Ano, je to těžké, když vyhrajete nevypsanou soutěž o nejhorší sekretářku roku. A když nezvládnete schůzky s kamarády, které jste si domluvila, je to také hloupé. ADHD nám hází klacky pod nohy, ale Zoë našla strategie, jak se s ním vypořádat a nebýt jen „ta hyperaktivní a nesoustředěná“. Její příběh je určen všem ženám, které se potýkají s podobnými problémy. Knihu ocení dívky a ženy s ADHD, jejich rodiny a přátelé, psychologové a terapeuti.


...na chaosu s podtitulem ADHD podle Zoë je název nové knihy, která vyšla v nakladatelství Portál ... Královna chaosu ADHD podle Zoë - Artforum ... . Její autorkou je Zoë Kessler, která se o ADHD dozvěděla až v pokročilém věku a nyní předává své zkušenosti dále. Královna chaosu: ADHD podle Zoë AUTOR: Zoë Kessler ORIGINÁL: ADHD according to Zoë (New Harbinger Publications, 2013, Oakland) ... Pro lidi s ADHD je kniha Královna chaosu naučná, pro ty, kteří diagnozu nemají, může být motivační. Jsem velký oddalovač a pořádku taky moc nedám, takže tipy, jak zvládnout prokrastinaci a ... ... Beletrie | Královna chaosu | Nakladatelství Portál ... . Jsem velký oddalovač a pořádku taky moc nedám, takže tipy, jak zvládnout prokrastinaci a ... Královna chaosu - ADHD podle Zoë. ... Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak vypořádat. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY