Mosty do Tel Avivu

Mosty do Tel Avivu - Jiří Šulc | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šulc
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mosty do Tel Avivu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mosty do Tel Avivu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šulc. Číst Mosty do Tel Avivu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá světová válka skončila, Evropa je v troskách. V nouzových táborech se tísní statisíce Židů, kteří přežili koncentrační tábory, ale nemají kam jít. Středo- a východoevropské státy už jsou ovládány Moskvou řízenými komunistickými stranami. Jedním z posledních ostrůvků je skomírající demokracie v Československu. V této situaci přijíždí do Prahy Ehud Avriel se zdánlivě nesplnitelným úkolem: nakoupit zbraně, nezbytné k ubránění vznikajícího židovského státu. Román popisuje skutečné i fiktivní osudy několika lidí, kteří spoluvytvářeli poválečnou podobu světa, i když se osobně většinou nesetkali. Autor úspěšného díla DVA PROTI ŘÍŠI přichází s novým špionážním příběhem.


...do Tel Avivu tak připomínají nejen "čistou práci" komunistů, ale také neuvěřitelné útrapy Židů, kteří po válce chtěli odejít do Palestiny - Angličané spravující tamní území jim ale začátek nového života ztěžovali natolik, že bylo často obtížné odlišit je od nacistů ... Recenze: Mosty do Tel Avivu postavil i komunismus a ... ... . Román Mosty do Tel Avivu popisuje skutečné i fiktivní osudy několika lidí, kteří spoluvytvářeli poválečnou podobu světa, i když se osobně většinou nesetkali: židovské dívky Hadasy, prchající Evropou před vlnou pogromů, příslušníků pražské Státní bezpečnosti, zástupců britské SIS i nově vzniklé CIA v Praze ... Mosty do Tel Avivu book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Román Mosty do Tel Avivu popisuje skutečné i fiktivní osudy někol... Všechny informace o produktu Kniha Mosty do Tel Avivu, por ... Mosty do Tel Avivu od 279 Kč - Heureka.cz ... ... Mosty do Tel Avivu book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Román Mosty do Tel Avivu popisuje skutečné i fiktivní osudy někol... Všechny informace o produktu Kniha Mosty do Tel Avivu, por...SOUVISEJÍCÍ KNIHY