První terapie

První terapie - Anna Fodorová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Fodorová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
První terapie.pdf


Chcete si knihu přečíst?První terapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Fodorová. Číst První terapie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gail studuje psychoterapii v jednom londýnském institutu. Má dospívajícího syna a přítele, jímž si není zcela jistá. Do života jí náhle vstoupí česká emigrantka Alena, její první klientka, trpící představou, že ji někdo sleduje. Bolestné tajemství, které v sobě nese, ji téměř zbavilo řeči. Ze střípků informací začne Gail pomalu sestavovat Alenin příběh, až se mimoděk dostane do role detektiva. Její osobní život se přitom stále více rozpadá. Napínavý psychologický román s detektivní zápletkou a překvapivým rozuzlením dává nahlédnout do dilemat, s nimiž se začínající terapeuti potýkají.


...o Agathe plynula tiše a drama se odehrávalo spíše v nitru protagonistů, První terapie je živější a zahrnuje více z osobního života Gail ... RECENZE: V srpnu 1968 zmizel. První terapie řeší trauma ... ... . V pořadu Host Lucie Výborné (ČRo Radiožurnál) se Anna Fodorová mimo jiné svěřila, že při psaní románu čerpala i ze své praxe. Seznam seriálů Kontakt × Kvůli zablokování přihlášení přes Facebook se ke svému účtu přes Facebook dostanete zadáním Vašeho emailu a hesla 123456789 . Directed by Petr Zelenka. With Karel Roden, Tatiana Pauhofová. The prologue to the opening episode takes place on a bench in a park above Prague ... První terapie - Anna Fodorová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Directed by Petr Zelenka. With Karel Roden, Tatiana Pauhofová. The prologue to the opening episode takes place on a bench in a park above Prague where a distraught young woman is sitting. She is the first of the patients of psychologist Marek Posta (Karel Roden). Her name is Sandra (Tatiana Pauhofová), she works as a nurse and has been receiving therapy for six months. Sandra - Terapie, HBO - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY