Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž

Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž - Alafair Burke | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alafair Burke
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alafair Burke. Číst Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky – vždy divoká a víc než nezodpovědná – byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. Proplouvala z jedné práce do druhé a ze vztahu do vztahu a vždy se držela se v blízkosti domova v Clevelandu.Na chvíli se zdálo, že obě našly své štěstí. Chloe získala stipendium na univerzitě a přestěhovala se do New Yorku, kde získala vysněnou práci v nakladatelství. Nicky se provdala za nadějného mladého právníka Adama Macintoshe a porodila mu syna, kterého pojmenovali Ethan. Během té doby se sestry navzájem odcizily.Nyní, o víc než patnáct let později, se jejich život dramaticky změnil – Adamovou ženou je dnes Chloe. Poté co je Adam v domě v East Hamptonu zavražděn, Chloe neochotně vpustí zpět do svého života biologickou matku svého dospívajícího adoptivního syna – sestru Nicky. Když ale policie označí za podezřelého z vraždy Ethana, sestry to donutí se spojit… a společně hledat pravdu ukrytou v rodinných tajemstvích, pohřbených v dávné minulosti.


...ší z nás -- Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž ... Ta lepsi z nas alafair burkeova | Sleviste.cz ... . - Burke, Alafair ; Ačkoliv je Chloe mladší ze dvou sester, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky byla pravým opakem své ... Ta lepší z nás: Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracov ... Spisy jedné knihomolky: Naslouchej noži ... . Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Ta lepší z nás. Nepřátele si držte nablízku a sestru ještě blíž. Burke Alafair. ... Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky - vždy divoká a víc než nezodpovědná - byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY