Hádej, kdo jsem

Hádej, kdo jsem - Filip Skoumal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Filip Skoumal
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádej, kdo jsem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hádej, kdo jsem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Skoumal. Číst Hádej, kdo jsem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka Hádej, kdo jsem je druhou sbírkou mladého, talentovaného básníka Filipa Skoumala. Pojednává především o zamilovanosti a vztazích se ženami. Autor opěvuje jejich krásu, jindy bolestně křičí nad neopětovanou láskou, místy také reflektuje rodinné vztahy a tragické životní situace, které se k nim vztahují. Pohrává si s několika druhy veršů, přičemž tentokrát, na rozdíl od debutové sbírky Zlost na pobřeží života, nepřevažuje volný verš. Čerpá inspiraci z míst, která navštívil, u mnoha básní se ovšem nechává inspirovat hudebními styly (atmospheric black, doom nebo industrial metal), protože hudba hraje velkou roli v jeho životě i tvorbě.


...Klus v pořadu Hádej, kdo jsem (8.4.2009) + Marie live (v čase 10:41) ... Hádej kdo jsem? by Jana Jindra on Prezi ... ...jedno "archivní" video na přání :) created by: evinewi zdroj videa: tv prima Zdeněk v Hádej, kdo jsem? 2.časť. This feature is not available right now. Please try again later. Společenská hra "Hádej Kdo?" je tu nyní v novém kabátě. Nová verze hry nabízí ještě více legrace. Hráči se snaží za pomoci rafinovaných otázek, týkajících se jednotlivých znaků obličeje, odhalit protihráčovu tajemnou tvář dříve, než se to podaří jemu. This feature is not available right now. Please try again later. This ... Hádej kdo! | dotykovýSvět.cz ... . This feature is not available right now. Please try again later. This feature is not available right now. Please try again later. CZ verze slavné hádací ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY