Jantarové oči

Jantarové oči - Jaroslav Monte Kvasnica | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Monte Kvasnica
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jantarové oči.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jantarové oči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Monte Kvasnica. Číst Jantarové oči Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po čtenářsky úspěšné dvojdílné publikaci Krajina s vlky – Rapsodie šedých stínů a Krajina s vlky – Honba za přízrakem Gévaudanu,která je vysoce ceněna i předními odborníky, a která svou komplexnostínemá v Evropě obdoby, přichází spisovatel a specialista na psovité šelmy Jaroslav Monte Kvasnica s další „vlčí“ knihou. Výpravná publikace s unikátními fotografiemi Filipa Chludila a ilustracemi Ludvíka Kunce nese příznačný název Jantarové oči. Kniha je členěna do čtyř částí. V prvé z nich Vlčí eposy zavádí autor čtenáře do dávné i nedávné minulosti a líčí fascinující příběhy, v nichž se vlčí historie protkla s historií člověka. Ve druhé části Hovory s vlkem se čtenář může „naučit“ vlčímu jazyku; je totiž zasvěcena podrobnému popisu komunikace psovitých šelem. Srovnání jemných odlišností vlčí komunikace s komunikací jejich domestikovaných bratrů – psů je pro kynologickou obec velmi cenné. Text přináší i řadu ověřených tipů, které kynologům pomohou při výchově jejich čtyřnohých přátel. Třetí část Beskydští psanci se věnuje malé a stále ohrožované populaci beskydských vlků na moravsko-slovenském pomezí; historii návratu vzácných šelem v devadesátých letech minulého století i jejich (často svízelné) současné situaci. Text se zabývá ochranou vlků a je proložen autorovými autentickými zážitky z tajných karpatských vlčích stezek. Závěrečná část Čerstvá stopa se zabývá posledními objevy ve vlčím světě. Kniha je doplněna podrobnou komentovanou bibliografií. Publikace Jantarové oči, napsaná bohatým poetickým jazykem,uspokojí nejen milovníky vlků, ale všechny milovníky přírody a posledních nedotčených svatyní divočiny.


...či. Zatímco lidé s modrýma očima jsou přirozeně silní uvnitř i navenek, ostatní to tak pravděpodobně nevnímají ... Kniha Jantarové oči - Jaroslav Monte Kvasnica | knizniklub.cz ... . Důvodem je, že o statní lidé často vnímají modrooké lidi jako nedůvěryhodné, slabé nebo plaché.. Podle britského deníku Daily Mail psychologové zjistili, že děti s modrýma očima se bály zkoušet nové věci. Podrobnosti na http://mycelium.argenite.org Padesát let po prvním kontaktu se starobylou teokratickou civilizací Össeanů se Pozemšťané stále marně ... Jantarové oči patří k tomu nejlepšímu, co se letos ve sci-fi žánru urodilo. Jsou naprosto uhrančivé a fascinuj ... Mycelium I: Jantarové oči - Vilma Kadlečková | Audiokniha ... ... ... Jantarové oči patří k tomu nejlepšímu, co se letos ve sci-fi žánru urodilo. Jsou naprosto uhrančivé a fascinující. A když si odmyslíte všechny mimozemské technologie a össeanského boha Akkütlixe nahradíte Mohamedem, zjistíte, že by se příběh mohl bez problémů odehrávat v našem století. Ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY