Kusy: Star Trek

Kusy: Star Trek - Albert Balatka (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Albert Balatka (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kusy: Star Trek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kusy: Star Trek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Albert Balatka (ed.),. Číst Kusy: Star Trek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedinečná sbírka českých i slovenských povídek ze světa Star Treku. Deset různých příběhůod devíti slibných autorůnás provede napříč epochamibudoucích dějin. Od komedie přes detektivku a thriller až po post-apokalyptickou romanci. Letos je tomu přesně 50 let, kdy Gene Roddenberry poprvé rozdmýchal fantazii všech fanoušků žánru a v bezpočtu lidí tím probudil touhu po poznání dosud neznámého. Co je tam venku? Nejzazší hranice. A to, kam až ji posuneme, záleží jen na naší představivosti. Z obsahu: DEN, KDY ZAMRZLO PEKLO NEJZAZŠÍ HRANICE UKRÝVÁ PRASTARÁ TAJEMSTVÍ. MOJE OČI VÁM OSVIETIA CESTU TO SI TAKTO MAČKA A TARGH VOJDÚ DO BARU… PRIMA KŠEFT … I KDYŽ ZROVNA U HARRYHO JEDEN NIKDY NEVÍ. RÝBA NA ENTERPRISE BOJ POSÁDKY KAPITÁNA KIRKA S NEJSTRAŠNĚJŠÍ MUŽSKOU NEMOCÍ! A KLINGONY. STRIEBORNÝ NEBESKÝ KAMEŇ TIE NAJVÄČŠIE VECI ČASTOKRÁT ZAČÍNAJÚ MALÝMI, ZANEDBATEĽNÝMI KRÔČIKMI. POLIBEK PRO RŮŽENKU AŽ PŘÍLIŠ ČASTO ZAPOMÍNÁME, ŽE TOU NEJVĚTŠÍ SILOU JE SÍLA PŘÍRODY. DVACET PĚT LET MÉHO ŽIVOTA CO KDYBY SE BUDOUCNOST ODEHRÁLA BEZ VÁS? JAK MOC JSTE PRO NI VLASTNĚ DŮLEŽITÍ? ODKUD NENÍ NÁVRATU JSOU MÍSTA, KAM JE LEPŠÍ SE NIKDY NEVYDAT. NĚKDY ALE NENÍ ZBYTÍ. ŽÁR SLABOSTI CARDASSIE, MÁ VLAST! HRDÁ. OBÁVANÁ. NEMILOSRDNÁ. POSLEDNÝ MODRÝ HRDINA O BOLIÁNOVI, KTORÝ POCHOPIL SVOJ POTENCIÁL.


...y informace o produktu Kniha Kusy. Star Trek - kol ... Trička Star Trek | Fantasyobchod.cz ... . - Laser-books, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kusy. Star Trek - kol. - Laser-books. V kinech ČR od: 06.06.2013 CinemArt V kinech SR od: 06.06.2013 Bontonfilm SK Posádka Enterprise je povolána domů, nalézá zde však zdemolovanou flotilu i hodnoty, které flotila hájí ... Star Trek - knižní edice v roce 2019. Co všechno připravujeme? 28. 1. 2019 1585 LCAR ... Star Trek: Kusy - Sci-fi - Knihkupectví Minotaur.cz ... . Co všechno připravujeme? 28. 1. 2019 1585 LCARSuj se! - Star Trek a Android, 6. část 9. 4. 2019 1207 Laser 2019 - co vše nás letos čeká... 2. 7. 2019 794 Patrick Stewart se znovu shledal se svou posádkou 4. 9. 2018 772 Star Trek: Discovery online na coo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY