Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky

Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tady na tom pozemku se něco chystá… Objevili se tu zvláštní značky, všude běhají dělníci se speciálními přilbami. Co se děje? Bude se stavět! Zbourat starý dům, opravit děravou střechu, postavit novou budovu… To vše člověk umí. Chceš zjistit, jak to probíhá? Otevři toto leporelo a rozpohybuj obrázky! Seznam se s různými typy velkých stavebních strojů a zjisti, co všechno je potřeba udělat, než je budova zcela dokončena. Ideální první četba pro malé stavitele a stavitelky!


...ě - moje knížka s pohyblivými prvky Nakladatel: Svojtka & Co ... Mláďata: moje knížka s pohyblivými prvky - | Kniha na Alza.cz ... . EAN: 9788025625958 ISBN: 978-80-256-2595-8 Originál: La chantier - mon premier doc animé Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Bedouet, Thierry Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 24,8 × 22 cm Rok vydání: Hledáte Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Na stavbě - moje knížka s pohybliv ... Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky | KOSMAS.cz ... ... . 33 prodejen po celé ČR Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky; Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky. Listovat. V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbě, a současně si tím rozšiřovat základní s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY