To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech

To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech - Tereza Lukešová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Lukešová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech.pdf


Chcete si knihu přečíst?To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Lukešová. Číst To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři na slovo vzatí – myslivci? Ne nadarmo je slovo myslivost odvozeno od slova myslet. Moudře a citlivě pečovat o les a chránit ho před pytláky přeci jen vyžaduje nějaké umění! Myslivci si dokonce vytvořili svoji vlastní tajnou řeč. Jestli jí chcete rozumět, dozvědět se třeba, co je to šoulačka nebo čiplenka, že kazatelna není jen v kostele, jak vypadá hon, co dělají lovečtí psi a jak žije divoká zvěř v lese, pak je pro vás tato kniha jako stvořená!


... To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech od Tereza Lukešová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... To jsem z toho jelen: Vyprávění o české přírodě a jejích ... ... . 33 prodejen po celé ČR To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Autor: Lukešová, Tereza Nakladatel: Pikola EAN: 9788076178113 ISBN: 978-80-7617-811-3 Ilustrace: Lukešová, Tereza Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 21,5 × 28,3 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Ilustrovaná kniha To jsem z toho jelen, vyprávění o české přírodě a jejích lidech představuje českou krajinu a myslivost.Myslivost fungu ... To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích ... ... . vydání) Ilustrovaná kniha To jsem z toho jelen, vyprávění o české přírodě a jejích lidech představuje českou krajinu a myslivost.Myslivost funguje v Čechách a na Moravě přes 1000 let a její tradice jsou na celém světě jedinečné. Kniha vznikla jako diplomová práce na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni 2018. Název: To...SOUVISEJÍCÍ KNIHY