7 dní

7 dní - Deon Meyer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Deon Meyer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
7 dní.pdf


Chcete si knihu přečíst?7 dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deon Meyer. Číst 7 dní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jihoafrický policejní sbor čelí největší možné hrozbě – neznámý odstřelovač si vybral za cíl policisty a vyhrožuje, že se budou útoky opakovat každý den, dokud nebude zatčen vrah mladé ambiciózní právničky Hanneke Sloetové. Benny Griessel je proto povolán k vyšetřování čtyřicet dní starého případu, který uvázl na mrtvém bodě. Kvůli chybějícímu motivu a výraznějšímu vodítku je odkázán na spekulace. Měla její smrt něco společného s velkou obchodní transakcí, jíž se účastnila? Nebo je třeba hledat viníka v jejím soukromém životě? Bennyho Griessela čeká sedm dní pekla.


...dní, správy z domova, správy zo zahraničia, správy zo showbiznisu, rozhovory Piškotki vreme, vreme 15 dni, vreme 25 dni, vreme 7 dni, vreme 14 dni, vreme na Hrvaškem, trenutno vreme na Hrvaškem, vreme Evropa, vreme 10 dni, vremenska napoved 10 dni, vremenska napoved 15 dni, vrijeme 15 dana, vrijeme 25 dana, eNajdi ... 7 dní a 7 nocí - Wikipedia ... .si, Novice24, prodam.com Předpověď počasí a nejnovější síť meteoradarů. Počasí na dnešní den i 14 dní pro každé místo v ČR. Aktuální stav počasí, oblačnost, vítr. MÍNUS 7 DNÍ: Dobytkár ako chobotnica, dedičstvo po Paškovi a stále sa kope. Redaktori týždenníka Plus 7 dní hodnotia najdôležitejšie udalosti posledných dní. Domov 15.5. 2020 10: ... 7days SPORT - Спортни Новини & Анализи от България и Света ... . Počasí na dnešní den i 14 dní pro každé místo v ČR. Aktuální stav počasí, oblačnost, vítr. MÍNUS 7 DNÍ: Dobytkár ako chobotnica, dedičstvo po Paškovi a stále sa kope. Redaktori týždenníka Plus 7 dní hodnotia najdôležitejšie udalosti posledných dní. Domov 15.5. 2020 10:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY