Glosy mezi řádky

Glosy mezi řádky - Ivan Fontana | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Fontana
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Glosy mezi řádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Glosy mezi řádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Fontana. Číst Glosy mezi řádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po básnické sbírce „Jitra tuláků, bardů a snílků“ přichází autor s novou knihou, která navazuje na předchozí vydání básní, především na dvě sbírky vydané nakladatelstvím Petrklíč, 2016 (Čtverák pod Petřínem) a Kmen 2017 (Kolotoč světa). Mnoho básní autor publikoval v širokém časovém spektru od roku 1974 až po současnost v četných časopisech, novinách, sbornících a specialisovaných almanaších. Nakladatelství KAMPE tímto titulem vydává již pátou autorovu knížku.


...nitř biblického textu se podle svého typu a obsahu dělí několika způsoby: Glossa interlinearis je glosa vepisovaná do textu mezi řádky ... Český jazyk - Maturitní otázky - VysokeSkoly.cz ... . Většinou obsahuje údaje o významu slov, další možné významy nebo překlady, výklad jmen, parafráze textu apod. glosy (dále jen g.), tj. č. překlady slov vložené dodatečně do lat. rukopisů mimo jejich základní kontext buď na jejich okrajích (g. marginální), n. mezi řádky (g. interlineární). Nejstarší z nich jsou dvoje g. českocsl., zapsané latinkou v době po r. Kniha: Glosy ... Glosy, hříčky a verše Mojmíra Soukupa, bratra ... ... . marginální), n. mezi řádky (g. interlineární). Nejstarší z nich jsou dvoje g. českocsl., zapsané latinkou v době po r. Kniha: Glosy mezi řádky - Ivan Fontana. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY