Hroby barbarů v Praze Zličíně: Svět živých a mrtvých doby stěhování národů

Hroby barbarů v Praze Zličíně: Svět živých a mrtvých doby stěhování národů - Jaroslav Jiřík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Jiřík,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hroby barbarů v Praze Zličíně: Svět živých a mrtvých doby stěhování národů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hroby barbarů v Praze Zličíně: Svět živých a mrtvých doby stěhování národů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Jiřík,. Číst Hroby barbarů v Praze Zličíně: Svět živých a mrtvých doby stěhování národů Online je nyní tak snadné!





POPIS


Kniha byla vytvořena ve spolupráci českých a německých autorů a přibližuje v jednotlivých tematicky laděných kapitolách jak dobu stěhování národů v Evropě a v Čechách, tak i průběh a dosud nepublikované výsledky výzkumu pohřebiště v Praze-Zličíně. Svou náplní kniha nemá zatím v české produkci obdoby a ocení ji především všichni zájemci o archeologii i historii pozdně antického období a doby stěhování národů. Vedle zcela nových informací publikace vyniká kvalitním a bohatým obrazovým doprovodem a její součástí je též přehled literatury a poznámkový aparát k jednotlivým tématům.


...ntativní publikace, vydaná k výstavě „Hroby barbarů - Svět živých a mrtvých doby stěhování národů" představuje archeologický výzkum pohřebiště z 5 ... Hroby barbarů v Praze-Zličíně / Svět živých a mrtvých doby ... ... . století n. l., objeveného v Praze-Zličíně. V souvislosti s výstavou vydalo Muzeum hl. města Prahy výpravnou a informacemi nabitou knihu "Hroby barbarů v Praze Zličíně. Svět živých a mrtvých doby stěhování národů" autorů Jaroslava Jiříka, Jiřího Vávry, Miroslavy Šmolíkové a Milana Kuchaříka. 5. 2015 do 14. 2. 2016 v hlavní budově muzea na Florenci výstavu Hroby barbarů / Svět živých a mrtvých doby stěhování národů. Výstava přiblíží drama ... Aktuality | Labrys, o.p.s. ... . 5. 2015 do 14. 2. 2016 v hlavní budově muzea na Florenci výstavu Hroby barbarů / Svět živých a mrtvých doby stěhování národů. Výstava přiblíží dramatické období. Záchranný archeologický výzkum při výstavbě obytného souboru Zličínský Dvůr v Praze-Zličíně probíhal v letech 2005 až 2008. Hroby barbarů v Praze Kdy 27. květen 2015 - 14. únor 2016 Výstavy Hroby barbarů aneb Svět živých a...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY