Když děti často stůňou: Psychosomatika pro rodiče

Když děti často stůňou: Psychosomatika pro rodiče - Hans Hopf | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hans Hopf
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když děti často stůňou: Psychosomatika pro rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když děti často stůňou: Psychosomatika pro rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Hopf. Číst Když děti často stůňou: Psychosomatika pro rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když mají děti horečku, průjem, chytnou zase nějakou infekci nebo nemohou spát, myslíme zpravidla nejprve na nějaký osvědčený domácí prostředek nebo doufáme, že zajistíme rychlou lékařskou pomoc. Nejenže jsou nemocné děti bezmocné, ale činí bezmocnými i své rodiče. Autor v předkládané publikaci ukazuje, že nemoc nebo třeba i nehoda mohou odkazovat na obtíže ve vývoji dítěte či vyjadřovat konflikty v sociálním prostředí. Ve své knize nabízí řadu kazuistik, jejichž cílem je učinit rodiče citlivějšími k souvislostem, které jsou v každodenním životě často opomíjeny, a pomoci jim lépe porozumět zdravotním obtížím jejich dětí. Vedle příčin nemocí se zabývá i jejich následky, tedy tím, jak můžeme lékaře, léky či nemocnici pro děti učinit snesitelnějšími.


...ěti často stůňou: Psychosomatika pro rodiče ... Když děti často stůňou | Agátin svět ... . Hans Hopf ... Když děti často stůňou Autor: Hopf, Hans Nakladatel: Portál EAN: 9788026210108 ISBN: 978-80-262-1010-8 Překlad: Simonová, Lucie Ilustrace: Bergmannová, Michaela Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Když děti často stůňou? Poutavě napsaná kniha Hanse Hopfa nakladatelství Portál seznámí rodiče s psychosomatickým pozadím dětských nemocí. Ne vždy totiž za nemoc mohou pouze bacily, a ... Když děti často stůňou (Portál) ... . Ne vždy totiž za nemoc mohou pouze bacily, ale jak vysvětluje kniha, často se jedná o obranou reakci těla na určitou situaci, se kterou si dětská psychika neumí jinak poradit. Když děti často stůňou -- Psychosomatika pro rodiče - Hopf, Hans ; Autor v předkládané publikaci ukazuje, že nemoc nebo třeba i nehoda mohou odkazovat na obtíže ve vývoji dítěte či vyjadřovat konflikty v sociálním prostředí. Ve své knize nabízí ... Když děti často s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY