Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života

Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života - Rémi Brague | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rémi Brague
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rémi Brague. Číst Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rémi Brague nás přivádí k odmítnutí představy, podle níž moderní člověk žijící v „post-metafyzické“ době, která je kulturním dědictvím osvícenství, metafyziku nepotřebuje. Snaží se ukázat, že metafyzika není vágní „nadstavbou“ spočívající na jediném skutečném základu, dostupném ve formě vědami poznávané reality, nýbrž je nezbytná pro to, aby člověk pokládal život za dobro a chtěl ho nejen žít, ale také předávat dál. Současnému lidstvu, které může sebe sama snadno jako živočišný druh zcela vyhladit, může podle Bragua jedině vědomí silné metafyzické dimenze lidského života zajistit, že se před ním bude otevírat nějaká budoucnost.


...ague nás přivádí k odmítnutí představy, podle níž moderní člověk žijící v „post-metafyzické" době, která je kulturním dědictvím osvícenství, metafyziku nepotřebuje ... Rémi Brague | Vydavatel.sk ... . Kotvy na nebesích: Metafyzická základna života. Rémi Brague ... Kotvy na nebesích Autor: Brague, Rémi Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024638027 ISBN: 978-80-246-3802-7 Překlad: Grimmich, Šimon a Lockenbauer, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: Kotvy na nebesích - Metafyzická základna života Kotvy na nebesích - Metafyzická základna života Zavrieť galériu. Zavrieť galériu. 1/1. Kotvy na nebesích - Metafyzická základna života. 0 %. 0 recenzií Rémi Brague nás přivádí k odmítnutí představy, podle níž moderní čl ... Kotvy na nebesích (Rémi Brague) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zavrieť galériu. 1/1. Kotvy na nebesích - Metafyzická základna života. 0 %. 0 recenzií Rémi Brague nás přivádí k odmítnutí představy, podle níž moderní čl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY