Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance

Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance - Cressida Cowellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cressida Cowellová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cressida Cowellová. Číst Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance Online je nyní tak snadné!





POPIS


Do pralesa se vrátily strašlivé jezinky a za každým stromem teď číhá nebezpečí...Čára je dívka z kmene válečníků, ale ovládá podivnou a mocnou magii, která působí na železo. Zar je chlapec z kmene kouzelníků a má na dlani zhoubné jeziznamení, které nejspíš nejde odstranit. Zar a Čára pochází ze dvou znepřátelených kmenů, dělí je ta nejvyšší zeď, jakou si dokážete představit, a času je málo... Už to, že se tihle dva hrdinové setkali poprvé, nebylo moc pravděpodobné. Je vůbec možné, aby se setkali podruhé?Druhý díl nové série od autorky knihy Jak vycvičit draka vás znovu zavede do dávných dob, kdy byl svět ještě plný kouzel, obrů, skřítků a huňatých sněžných rysů. Do časů létajících dveří a mluvících ptáků, jezinčích úšklebků a lítých vlkodlaků.


...te Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance od Cressida Cowellová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kouzelníci z pradávna: Kouzlo druhé šance, BRIO, Pro děti ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance - Cressida Cowellová . Do pralesa se vrátily strašlivé jezinky a za každým stromem teď číhá nebezpečí... Čára je dívka z kmene válečníků, ale ovládá podivnou a mocnou magii, která působí na železo. Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance Autor: Cowellová, Cressida Nakladatel: Brio EAN: 9788075297266 ISBN: 978-80-7529-726-6 ... Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance - Cressida ... ... . Kouzelníci z pradávna 2 : Kouzlo druhé šance Autor: Cowellová, Cressida Nakladatel: Brio EAN: 9788075297266 ISBN: 978-80-7529-726-6 Originál: The Wizards of Once: Twice Magic Překlad: Kadlec, Vratislav Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kouzlo druhé šance. ... Do prale...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY