Mříž hovorny. Růže nikoho

Mříž hovorny. Růže nikoho - Paul Celan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Celan
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Mříž hovorny. Růže nikoho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mříž hovorny. Růže nikoho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Celan. Číst Mříž hovorny. Růže nikoho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z díla jednoho z největších básníků 20. století zná český čtenář pouze fragment publikovaný v několika výborech. V tomto svazku je básník poprvé představen dvěma kompletně přeloženými a stěžejními sbírkami Mříž hovorny (1959) a Růže Nikoho (1963). Celanovy verše přeložil a obsáhlým poznámkovým aparátem doprovodil Miloš Tomasco, který se autorem pocházejícím z Bukoviny a předčasně umírajícím v Paříži celoživotně zabývá a je znalcem jeho díla. Knihu mající charakter bibliofilie výtvarně doprovází obrazový esej výtvarné umělkyně Petry T. Růžičkové Celanovy oči (2015).


...informace o produktu Kniha Mříž hovorny / Růže nikoho, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mříž hovorny / Růže nikoho ... Mříž hovorny. Růže nikoho - Celan Paul | Artforum ... ... . Z díla jednoho z největších básníků 20. století zná český čtenář pouze fragment publikovaný v několika výborech. V tomto svazku je básník poprvé představen dvěma kompletně přeloženými a stěžejními sbírkami Mříž hovorny (1959) a Růže Nikoho (1963). Z díla jednoho z největších básníků 20. století Paula Celana zná český čtenář pouze fragment publikovaný v několika výborech. V tomto sv ... Mříž hovorny / Růže Nikoho | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Z díla jednoho z největších básníků 20. století Paula Celana zná český čtenář pouze fragment publikovaný v několika výborech. V tomto svazku je básník poprvé představen dvěma kompletně přeloženými stěžejními sbírkami - Mříž hovorny (1959) a Růže Nikoho (1963). Z díla jedno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY