Pozorovatelka

Pozorovatelka - Anna Brightová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Brightová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozorovatelka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozorovatelka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Brightová. Číst Pozorovatelka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Selah čekala celý život na svůj šťastný konec. Jako jediná dcera vládce Potomacu zná svou povinnost: najít si dokonalého partnera, který jí pomůže zabezpečit budoucnost jejího lidu. Ten den konečně nadešel. Ale poté, co jí její nejbližší přítel z dětství veřejně poníží svým odmítnutím, navrhne její matka nevídané řešení. Selah se musí vydat na plavbu přes Atlantik, kde na ni očekává několik vhodných nápadníků – a pokud se nevrátí domů zasnoubená, neměla by se vracet vůbec. Před budoucí princeznou se tak otvírá jedinečné dobrodružství, při kterém uvidí vše od zahrad anglických zámků po norské fjord. Ale plány její matky nejsou jediným tajemstvím, které se skrývá neviděné v podpalubí… a v sázce je možná mnohem víc než jen šťastný konec.


...telka Pozorovatelčin blog 15.prosince 2019 V úvodu shrnu předchozí část, která byla o tomto: Běží třetí džihád - islamizace Kniha Pozorovatelka Přidat komentář ... Kniha: Pozorovatelka (Anna Bright) | Martinus ... . viola5163. předevčírem. Když jsem si jí kupovala, neměla jsem moc velká očekávání, ale nakonec mě ohromila. ... Koupit Koupit eknihu. Román, inspirovaný autentickým příběhem vážně tělesně postižené středoškolské studentky, poukazuje z pohledu šestnáctileté ochrnuté dívky a její rodiny na situace, kterým musí handicapovaní lidé a jejich okolí v každodenním životě čelit. O Koncepci sociální bezpečnosti, globální politice, historickém procesu a mnohém dalším... Pozorovatelka. 593 POSTS 7028 KOMENTÁŘŮ . Pět důvod ... Pozorovatelka | AE News ... . O Koncepci sociální bezpečnosti, globální politice, historickém procesu a mnohém dalším... Pozorovatelka. 593 POSTS 7028 KOMENTÁŘŮ . Pět důvod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY