Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde

Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde - Yvette Darska | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Yvette Darska
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yvette Darska. Číst Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde Online je nyní tak snadné!

POPIS


"RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. Kniha rovněž obsahuje spoustu málokdy publikovaných fotografií z Ronaldova dětství a dospívání. Ideální i pro mladší čtenáře!


...RONALDO - Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech ... Ronaldo Chlapec, který věděl, za čím jde | KNIHCENTRUM.cz ... . Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. "RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. RONALDO: Chlapec, který věděl, za ... Ronaldo Chlapec, který věděl, za čím jde - Yvette Darska ... ... . Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavnýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY